Základné informácie:

Výpožičky požičaných dokumentov si môžete predĺžiť iba v prípade, ak na dokument nie je žiadanka (nie je rezervovaný pre ďalšieho čitateľa)

Každý dokument si môžete predĺžiť iba 4 - krát na 30 dní. Ak si výpožičku predĺžite skôr ako vám vyprší výpožičný čas, systém vám ju predĺži presne o 30 dní odo dňa, kedy ste si výpožičku predĺžili. (napr. ak máte dokument požičaný do 30. júna a výpožičku si predĺžite 25. júna, výpožičná doba vám bude plynúť do 25 júla, nie do 30. júla)

Ako si môžete výpožičku predĺžiť?

telefonicky - môžete zavolať číslo:

- do Centrálnej požičovne (tel. 051/772 35 51)
- do Detskej knižnice Slniečko (tel. 051/ 773 24 94)
- na ktorúkoľvek pobočku knižnice... Viac...

e - mailom - pošlite nám e-mail s vašimi identifikačnými údajmi, t.j. číslo vášho čitateľského preukazu a vaše meno. Predĺženie e-mailom je možné realizovať iba počas pracovných dní a počas výpožičných hodín. V prípade, že email pošlete v deň voľna alebo mimo otváracích hodín knižnice, bude Vaša výpožička predĺžená až najbližsí pracovný deň.Kontaktný formulár >>>
cez internet - prostredníctvom on-line katalógu, kde sa môžete prihlásiť do svojho konta. Nájdete tam aj vysvetlivky, prostredníctvom ktorých dostanete návod, ako sa do svojho konta môžete dostať.

Back to top