Milí čitatelia, srdečne Vás pozývame na besedu s manželmi Kucharčíkovými na tému ’’Manželstvo ako budovanie jednoty’’. Beseda sa uskutoční v rámci Národného týždňa manželstva 14.2.2020 o 16:30 v Krajskej knižnici P.O. Hviezdoslava, Hlavná 139, Prešov.

Zároveň budeme počas celého Národného týždňa manželstva (10. – 16. februára 2020) registrovať manželské páry zdarma. Stačí, ak obaja manželia prídu spolu na akúkoľvek pobočku našej knižnice, preukážu sa rovnakým menom na občianskych preukazoch a získajú členské na rok zdarma. (Platí pre nových aj súčasných čitateľov.)

Do Národného týždňa manželstva 2020 sa zapoja aj iné kultúrne organizácie Prešovského samosprávneho kraja. Podrobný program si môžete pozrieť tu.