U nás lepšie, ako doma...

  

LETNÝ VÝPOŽIČNÝ ČAS

Upozorňujeme ctených návštevníkov na zmenu výpožičného času počas letných prázdnin. 

Letný výpožičný čas je platný od 1. júla 2019 do 1. septembra 2019

Centrálna požičovňa (Levočská 1)
Čitáreň
(Hlavná 139)
Oddelenie inojazyčnej literatúry 
(Hlavná 139)
Centrum regionálnych dokumentov
(Hlavná 139)
Slniečko
(Hlavná 16)
Pobočka Sekčov
(Exnárova 5)
Pobočka Šváby
(Švábska 27)
Pobočka Sídlisko 3 - Centrum
(Prostějovská 35)
Pobočka Sídlisko 2 - Centrál
(Čsl. armády 29)

Na vrátenie kníh v čase, keď bude knižnica zatvorená, ponúkame možnosť vrátiť knihy do Biblioboxu, ktorý sa nachádza pred budovou knižnice na Hlavnej 139 (Stará mestská škola). Knihy budú z čitateľského konta odpísané nasledujúci pracovný deň.

 

Jednu knihu ročne

jednu knihu rocneKnižnica pomáha čitateľom - čitatelia pomáhajú knižnici.

Kampaň Jednu knihu ročne je zameraná na aktívnu spoluprácu používateľov knižnice pri doplňovaní knižničného fondu podľa potrieb knižnice.

V rámci našej snahy splniť všetky požiadavky čitateľov sa obraciame na všetkých našich priaznivcov a používateľov s prosbou o pomoc pri dopĺňaní nášho knižničného fondu. Máme záujem o knihy, ktoré nemáme a sú žiadané , ale v obchodnom svete už nedostupné.

Pod článkom nájdete zoznam kníh, ktoré by sme s veľkou radosťou uvítali. Prezrite si, prosím, svoje domáce knižnice a ak v nich nájdete knihu z nášho zoznamu a máte pocit, že sa bez nej zaobídete, buďte takí láskaví a venujte ju našej knižnici. Svojim darom pomôžete čitateľom, ktorí túto knihu márne zháňajú a aj nám, pretože dobrých kníh nie je nikdy dosť.

Jednu knihu ročne

Knihy nám môžete doručiť na ktorékoľvek výpožičné miesto našej knižnice, prípadne ju môžete vhodiť do Biblioboxu (pred budovou knižnice Hlavná 139) alebo doručiť priamo na Oddelenie katalogizácie (Levočská 9, 5. poschodie).

docZOZNAM KNÍH, ktoré potrebujeme. (Zoznam bude priebežne aktualizovaný. Požadované knihy budú zverejňované aj na titulnej strane našej webovej stránky.)

Viac o projekte Jednu knihu ročne >>>

 

Prečítané leto

Prečítané leto - kalendár

Prešov číta rád

Prešov číta rád

Chcem, aby...

Chcem, aby v knižnici...

Kliknite a napíšte nám svoj nápad.