U nás lepšie, ako doma...

  

Kniha na tento týždeň

Vzdelaná

Odporúča Eva Kaščáková
(Centrálna požičovňa)

 

Jednu knihu ročne

jednu knihu rocneKnižnica pomáha čitateľom - čitatelia pomáhajú knižnici.

Kampaň Jednu knihu ročne je zameraná na aktívnu spoluprácu používateľov knižnice pri doplňovaní knižničného fondu podľa potrieb knižnice.

V rámci našej snahy splniť všetky požiadavky čitateľov sa obraciame na všetkých našich priaznivcov a používateľov s prosbou o pomoc pri dopĺňaní nášho knižničného fondu. Máme záujem o knihy, ktoré nemáme a sú žiadané , ale v obchodnom svete už nedostupné.

Pod článkom nájdete zoznam kníh, ktoré by sme s veľkou radosťou uvítali. Prezrite si, prosím, svoje domáce knižnice a ak v nich nájdete knihu z nášho zoznamu a máte pocit, že sa bez nej zaobídete, buďte takí láskaví a venujte ju našej knižnici. Svojim darom pomôžete čitateľom, ktorí túto knihu márne zháňajú a aj nám, pretože dobrých kníh nie je nikdy dosť.

Jednu knihu ročne

Knihy nám môžete doručiť na ktorékoľvek výpožičné miesto našej knižnice, prípadne ju môžete vhodiť do Biblioboxu (pred budovou knižnice Hlavná 139) alebo doručiť priamo na Oddelenie katalogizácie (Levočská 9, 5. poschodie).

docZOZNAM KNÍH, ktoré potrebujeme. (Zoznam bude priebežne aktualizovaný. Požadované knihy budú zverejňované aj na titulnej strane našej webovej stránky.)

Viac o projekte Jednu knihu ročne >>>

 

Chcem, aby...

Chcem, aby v knižnici...

Kliknite a napíšte nám svoj nápad.