U nás lepšie, ako doma...

  

Kniha na tento týždeň

Fulmaya na rázcestí

Odporúča Andrea Kráľovičová
(Centrálna požičovňa)

 

Zriaďovateľ knižnice

Logo PSK

S rodinným zápisným číta celá rodina

rodinné členskéNOVINKA PRE NAŠICH ČITATEĽOV

S úsilím sprístupniť naše služby čo najširšej verejnosti vám ponúkame novú formu zápisného v našej knižnici, nazvanú Rodinné zápisné alebo Rodinné členské.

Od apríla 2014 môžu byť členovia rodiny s totožným miestom trvalého bydliska zapísaní do našej knižnice v rámci jedného členského poplatku - 6,- eur na kalendárny rok.

Príklad:
Rodina Knihomoľovcov pozostáva z týchto členov: mamka Knihomoľová, tatko Knihomoľ, babka Knihomoľová a syn malý Knihomoľ. V rámci Rodinného zápisného sa môžu do našej knižnice zapísať takto: tatko Knihomoľ vyplní prihlášky všetkým členom rodiny a zaplatí 6,-€. Každý člen rodiny získa vlastný preukaz s vlastným identifikačným číslom a môže využívať služby knižnice podľa vlastnej potreby.

V prípade záujmu o túto novinku, žiadajte Rodinné zápisné na ktoromkoľvek výpožičnom mieste našej knižnice.  Tešíme sa na vás.

V súvislosti so zavedením Rodinného členského chceme upozorniť našich čitateľov, že budeme striktne dodržiavať výpožičný poriadok, takže výpožičky na cudzie preukazy (súrodenci, manželia) nebudú v žiadnom prípade možné.

 

Chcem, aby...

Chcem, aby v knižnici...

Kliknite a napíšte nám svoj nápad.

Otestuj sa knihomoľ

Poznáte svet historických romanc z pera Jany Pronskej? 
Otestujte sa v nasledujúcom kvíze.

STE PRONSKOMIL?

Staršie kvízy

Spolupráca

 FPU logo1 modre
logo prešov s popisom

SKN logo F
parlamentna

knihy na dosah

 

Mňam!

varime s kniznicou

Obľúbené lahôdky pripravené a otestované
knihovníčkami našej knižnice.